| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Frekventni opseg | 40Hz – 20kHz |
| Osetljivost | 103dB |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | USB |
| USB | 2 |
| USB verzija | 1 x USB-C (punjenje), 1 x USB-C (powerbank izlaz) |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 10m |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 442mm x 228mm x 151mm |
| Masa | 3.800g |
| Ostalo | IPX7 standard |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Snaga subwoofera | 2 x 50W |
| Sateliti | |
|---|---|
| Snaga satelita | 2 x 20W |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 12.000mAh |
| Autonomija | Do 20 sati |
| Vreme punjenja | Do 3 sata |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | True Wireless Stereo (TWS), BassUp™ 2.0, PartyCast 2.0, Party Connect (do 100 uređaja) |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Soundcore aplikacija |
| Napomena | LED indikator, RGB osvetljenje, Powerbank funkcija, Light Show, Automatsko povezivanje, Pluta na vodi, Vodootporan (IPX7) |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |