| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Prečnik drajvera | 3x 2.5 inča |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | 6.3mm |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-C (punjenje) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 550mm x 306mm x 283mm |
| Masa | 10.5kg |
| Ostalo | IPX4 standard |
| Pakovanje | 2 Mikrofona |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Prečnik drajvera | 6.5 inča |
| Baterija | |
|---|---|
| Autonomija | 18h |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | AI uklanjanje glasa |
| Upravljanje | Kontrole na zvučniku |
| Napomena | RGB osvetljenje |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |