| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 8Hz – 55kHz |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 100mm |
| Konstrukcija | Otvorene |
| Materijal drajvera | Planar Magnetic |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 2x 3.5mm audio |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na kablu |
| Ostalo | HIFIMAN acoustic technology |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Osetljivost | -36dB |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dužina kabla | 1.8m |
| Boja | Crna |
| Masa | 420g |
| Pakovanje | 2 dodatna mrežasta jastučića za uši, USB-C na 3.5mm kabl, 1x 3.5mm kabl sa dva priključka (Boom Mic), 1x dual 3.5mm kabl i 3 u 1 adapter (3.5mm/6.3mm single-ended i 4.4mm balanced) |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |