| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Home audio |
| Sistem | 2.0 |
| Frekventni opseg | 40Hz – 18kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | >90dB |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | USB, 3.5mm |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 2 |
| USB verzija | 2 x USB-A |
| SD slot | microSD (do 128GB) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Equalizer, TWS tehnologija, Bass Reflex |
| Upravljanje | Analogni potenciometar, Tasteri na zvučniku, Daljinski upravljač |
| Napomena | LED ekran, Ugrađen FM radio prijemnik |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Snaga subwoofera | 30W |
| Prečnik drajvera | 5 inča |
| Sateliti | |
|---|---|
| Snaga satelita | 2 x 15W (full range speaker), 5W (tweeter) |
| Prečnik drajvera | 1.5 inča (tweeter), 4 inča (full range speaker) |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Domet | Do 20m |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 1000mm x 170mm x 150mm |
| Masa | 5.5kg |
| Pakovanje | Daljinski upravljač |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |