| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | Bluetooth |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u više nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 400dpi – 4.000dpi |
| Baterija | 1xAA |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 99mm x 60mm x 39mm |
| Masa | 73.8g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | 1xAA alkalna baterija |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |