| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Interfejs miša | Wireless |
| Tip senzora miša | Darkfield |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u više nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 200dpi – 8.000dpi |
| Dodatni tasteri | 5 tastera |
| Baterija | 500mAh |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 100.5mm x 65mm x 34.4mm |
| Masa | 99g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | USB kabl za punjenje |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |