| Senzor | |
|---|---|
| Zumiranje | 5x (digitalni) |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| Mikrofon | Ugrađen |
| Povezivost web kamere | USB 3.0 |
| Podržane tehnologije | Bluetooth® |
| Napomena | 120° Ultra Wide ugao, Tri ugrađena mikrofona |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Snimanje videa | |
|---|---|
| Nativna rezolucija web kamere | HD 720p (1.280 x 720), Full HD 1080p (1.920 x 1.080), 4K Ultra HD (4.096 x 2.160 ) |
| Brzina kadrova | 30fps |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Masa | 1.04kg |
| Dimenzije | 400mm x 104mm x 85mm |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Nosač za zid |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |