| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Sistem | 1.0 |
| Povezivost | Mogućnost povezivanja sa SONOS soundbar uređajima kao subwoofer |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Bežični kontroler |
| Podržane tehnologije | Sonos app |
| Napomena | Wi-Fi, Ethernet |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Sateliti | |
|---|---|
| Tip povezivosti | Wi-Fi |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 402mm x 389mm x 158mm |
| Boja | Crna |
| Masa | 16kg |
| Pakovanje | Naponski kabl 2m |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Ostalo | Može stajati uspravno ili položen na pod |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |