| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Home audio |
| Sistem | 1.0 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Sonos app, Equalizer, Trueplay |
| Napomena | Mogućnost povezivanja sa drugim Sonos zvučnicima |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Wi-Fi |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Frekventni opseg | Minimum 25Hz |
| Prečnik drajvera | 2 x 6 inča |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Ostali priključci | RJ-45 (LAN) |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije subwoofera (ŠxVxD) | 230mm x 305mm x 230mm |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Masa subwoofera | 6.350g |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |