| Tastatura | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | UK |
| Dužina kabla | 150cm |
| Dimenzije | 456mm x 156mm x 24mm |
| Masa | 534g |
| Boja | Siva |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Miš | |
|---|---|
| Model | FM10 |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Žična |
| Interfejs | USB |
| Rezolucija | 1.000dpi, 1.600dpi |
| Broj tastera | 4 |
| Dužina kabla | 150cm |
| Dimenzije | 108mm × 64mm × 35mm |
| Masa | 110g |
| Boja | Siva |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |