| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Miš | |
|---|---|
| Model | FG10 |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | USB nano primo-predajnik (Unifying) |
| Rezolucija | 1.000dpi, 1.600dpi, 2.000dpi |
| Broj tastera | 4 |
| Domet | Do 15m |
| Baterija | 1xAA |
| Dimenzije | 108mm × 64mm × 35mm |
| Masa | 67g |
| Boja | Crna |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Dimenzije | 456mm x 156mm x 24mm |
| Masa | 494g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |