| Senzor | |
|---|---|
| Senzor | Sony STARVIS |
| Rezolucija senzora web kamere | 8.5 Megapiksela |
| Zumiranje | 4x (digitalni) |
| Dodatne funkcije | Autofokus, Automatski balans bele |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Masa | 176g |
| Dimenzije | 98mm x 62mm x 52mm |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | USB Type C to USB Type C |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Snimanje videa | |
|---|---|
| Nativna rezolucija web kamere | 3.840 x 2.160 |
| Podržana rezolucija | 1280 x 720p |
| Brzina kadrova | 30fps, 60fps (1080p) |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| Mikrofon | Ugrađen |
| Povezivost web kamere | USB Type-C |
| Podržane tehnologije | Show Mode |
| Napomena | Dužina kabla: 1.5m |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |