| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Mehanička |
| Povezivost tastature | Žična, Bežična |
| Tip povezivosti tastature | USB, Bluetooth®, Wireless |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostale osobine | 1.000Hz Report rate, ROG NX mehanički svičevi, OLED ekran |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 326mm x 136mm x 40mm |
| Dužina kabla | 2m |
| Materijal | Plastika |
| Masa | 1.186g |
| Boja | Gunmetal |
| Pakovanje | USB resiver, 2m USB kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |