| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 7.1 |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Osetljivost | 100dB |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Baterija | |
|---|---|
| Autonomija | 400mAh |
| Tip | Litijum-jonska |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Bluetooth profili | 5.3 |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 100Hz – 10kHz |
| Osetljivost | -42dB |
| Podržane tehnologije | Noise-cancelling |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dužina kabla | 1m, 0.3m USB-C kabl za punjenje |
| Boja | Siva |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |