| Karakteristike | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Osetljivost | -37dB ±3dB |
| Povezivost | Žični |
| Priključci | USB tip C, 3.5mm audio |
| Ostalo | Kontrola jačine zvuka, RGB Lighting, Anti-Vibration shock mount, Tap-to-Mute sensor, Aura Sync, High-Pass filter |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dužina kabla | 3m |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |