
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Video | |
|---|---|
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
|---|---|
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2 x 7W |
| Tehnologije | Dolby Audio, DTS Virtual:X |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 2 |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF, 1 x audio (L/R) izlaz |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 32 inča (81cm) |
| Rezolucija | HD Ready (1.366 x 768) |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Osvetljenje | 200 nita |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, HDR 10 |
| Dodatne funkcije | |
|---|---|
| Wi-Fi | Da |
| Opis bežične veze | Wi-Fi 11 IEEE 802.11b/g/n 2.4G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 200mm |
| Masa | 3.8kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 726mm x 430mm x 176mm |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |