
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 72% NTSC color gamut, Anti-reflection |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| VGA D-sub | 1 |
| Dodatne funkcije | |
|---|---|
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do +20 |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.3mm (sa postoljem) |
| Dubina | 200mm (sa postoljem) |
| Visina | 402.5mm (sa postoljem) |
| Masa | 2.45kg (sa postovljem) |
| Energetska efikasnost | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |