| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Štapni usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 215W |
| Usisna snaga | 18.000Pa |
| Filter | 5-stepena filtracija |
| Baterija | Do 45min rada |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Dodatne funkcije | LED indikator, Uklonjiva motorizovana turbo četka sa Led lampom |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 340mm x 217mm x 114mm |
| Težina | 2.4kg |
| Pakovanje | Četka za pod, 1x kabl za napajanje, 2 žičane korpe, Nosač za zid, Produžna cev |
| Kapacitet | 550ml |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |