| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Frekventni opseg | 50Hz – 60Hz |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | USB, 3.5mm, 6.3mm |
| 3.5mm | 2 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-A |
| Ostali priključci | 1x DC ulaz, 1x ulaz gitara, 1x ulaz mikrofon |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 550mm x 300mm x 256mm |
| Masa | 9.4kg |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku |
| Podržane tehnologije | Karaoke, Extra bass, Bežično punjenje mobilnog telefona, Echo |
| Napomena | Svetlosni efekti, IPX4 gornje stranice sa tasterima, 5 DJ efekata |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 7.650mAh |
| Autonomija | Do 15h |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |