| Senzor | |
|---|---|
| Senzor | CMOS |
| Rezolucija senzora web kamere | 8.5 Megapiksela |
| Zumiranje | 4x (digitalni) |
| Dodatne funkcije | Sony STARVIS senzor |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Masa | 176g |
| Dimenzije | 98mm x 61.6mm x 52.2mm |
| Boja | Siva |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Snimanje videa | |
|---|---|
| Nativna rezolucija web kamere | 4K Ultra HD (4.096 x 2.160 ) |
| Brzina kadrova | 30fps, 60fps (1080p) |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| Mikrofon | Ugrađen |
| Povezivost web kamere | USB Type-C |
| Podržane tehnologije | Autofocus, Privacy Cover, Auto-Framing, Logi Tune, Logitech RightLight 5 sa HDR, Face-based image enhancement |
| Napomena | Uglovi gledanja: 65, 78 i 90 stepeni |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |