
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | SS IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.0944 x 0.2802 |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.77 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare, Flicker-free, HDR10, 120% sRGB, TÜV Low Blue Light, Wide Color Gamut |
| Energetska efikasnost | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 1 x audio (L/R) izlaz |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Tehnologije | Clear Sound |
| Dodatne funkcije | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Black eQualizer, GIGABYTE OSD Sidekick, Aim Stabilizer, Smart OD |
| Ostalo | Game Assist, Ugao nagiba od -5 do 21° |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dodatne mogućnosti | Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 556.9mm (sa postoljem) |
| Dubina | 187.5mm (sa postoljem) |
| Visina | 498.3mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl, Quick Start vodič |
| Masa | 4.34kg |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |