| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.1 |
| Frekventni opseg | 45Hz – 20kHz |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 4.900mAh |
| Autonomija | Do 24h |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 100m |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Snaga subwoofera | 50W |
| Sateliti | |
|---|---|
| Snaga satelita | 2 x 15W |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Putem aplikacije, Soundcore aplikacija |
| Podržane tehnologije | True Wireless Stereo (TWS), BassUp™ 2.0, PartyCast 2.0, Multipoint |
| Napomena | LED indikator, RGB osvetljenje, Powerbank funkcija, Light Show, Automatsko povezivanje |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| USB | 2 |
| USB verzija | 1 x USB-C, 1 x USB-A |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 296mm x 185mm x 101mm |
| Masa | 1.66kg |
| Ostalo | IPX7 standard |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |