| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 3.7 inča |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| USB | 2 |
| USB verzija | 1 x USB-C, 1 x USB-A |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Braon |
| Dimenzije | 210mm x 85mm x 78.5mm |
| Masa | 830g |
| Ostalo | IP68 standard |
| Pakovanje | Naponski kabl, Odvojiva traka za nošenje |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Soundcore aplikacija |
| Podržane tehnologije | Alarm, BassUp™ 2.0, DSP, Pojačivač glasa, Buzz Clean funkcija |
| Napomena | LED indikator, RGB osvetljenje, Light Show, Vodootporan (IP68), Pluta na vodi |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 2.400mAh |
| Autonomija | Do 16h |
| Vreme punjenja | Do 3.2 sata |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 30m |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |