| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | SSD |
| Format | M.2 |
| Kapacitet diska | 256GB |
| Interfejs | PCI Express 3.0 x4 |
| Sekvencionalno čitanje | 3.200MB/s |
| Sekvencionalan upis | 2.000MB/s |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | S.M.A.R.T., TRIM, 3D TLC, Power Failure Management, Bad block management |
| Napomena | 1.5 Million Hours Reliability (MTBF) |
| Debljina | 2.25mm |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 80mm x 22mm x 2.25mm |
| Debljina | 2.25mm |
| Masa | 6.8g |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |