| Karakteristike | |
|---|---|
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Impedansa | 60Ω |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Baterija | |
|---|---|
| Autonomija | Do 15h |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | USB (Tip C) adapter (2.4GHz) |
| Domet | Do 25m |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 100Hz – 10kHz |
| Osetljivost | -45dB |
| Podržane tehnologije | Noise-cancelling, Uni-directional |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |