
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 32 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.400:1 |
| Osvetljenje | 240 nita |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Energetska efikasnost | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 8W |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Širina | 731.4mm |
| Dubina | 67.5mm |
| Visina | 432.6mm |
| Masa | 3.9kg |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |