| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Bluetooth, Wireless |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 4 nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 1.000dpi – 4.000dpi |
| Baterija | 1xAA |
| Napomena | do 36 meseci trajanje baterije |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 114mm x 68mm x 40mm |
| Masa | 84g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Siva |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |