| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Frekventni opseg | 100Hz – 8kHz |
| Osetljivost | 119dB |
| Dimenzije drajvera | 28mm |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 100Hz – 14kHz |
| Osetljivost | -45dB |
| Podržane tehnologije | Uni-directional, AI Beam Forming |
| Odnos signal-šum | 53dB |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | USB tip C bežični adapter |
| Bluetooth profili | 5.3 |
| Domet | 30m |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Noise cancellation, User Hearing Protection |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Ostalo | Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Masa | 181.4g |
| Pakovanje | USB-C na USB-A adapter, USB kabl tip C za punjenje, Torbica za nošenje |
| Materijal | Plastika |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |