| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Home audio |
| Sistem | 2.1 |
| Frekventni opseg | 40Hz – 18kHz |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | 3.5mm |
| 3.5mm | 2 |
| USB | 1 |
| SD slot | microSD (do 128GB) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1000mm x 170mm x 150mm |
| Masa | 5.5kg |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Snaga subwoofera | 50W |
| Sateliti | |
|---|---|
| Snaga satelita | 20W (Tviter) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Daljinski upravljač |
| Podržane tehnologije | FM radio |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 20m |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |