
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Video | |
|---|---|
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Video signal | HEVC/H.265, VP9, VC1, MPEG4, MPEG1/2, VP8, AV1, AVC, WMV3 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MP4, WMV, FLV, TS, WebM, JPEG, BMP, PNG, GIF, JPG |
| Audio | |
|---|---|
| Formati | MP3, WMA, WAV, FLAC |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W |
| Tehnologije | DTS Virtual:X decoding, EzPlay, Korisnički ekvilajzer, TV režim, 3D sound upscaler |
| Dodatne funkcije | |
|---|---|
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Podržane tehnologije | Share to TV, Game Mode PLUS, Precision color |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | YouTube, Netflix, Disney+, Amazon Prime Video |
| Ostalo | Roditeljska kontrola, Smart Home ready |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 43 inča (109cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | LED |
| Pozadinsko osvetljenje | DLED |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, HDR 10, Odziv 8ms, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, HDR10+ decoding, MEMC, Filmmaker Mode, AI 4K Upscaler, Game Bar, AI Light Sensor, AI Smooth Motion, Eye Care Mode |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 1x S/PDIF, 1 x audio (L/R) izlaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM, CI+ 2.0 |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Montiranje na zid | VESA 200mm x 300mm |
| Masa | 6.1kg |
| Boja | Crno-siva |
| Dimenzije | 963mm x 606mm x 221mm |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |