| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Soundbar |
| Sistem | 5.1 |
| Frekventni opseg | 40Hz – 20kHz |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | USB, HDMI, S/PDIF |
| S/PDIF | 1x optički |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-A |
| HDMI | 1 |
| HDMI verzija | 1 x HDMI |
| Ostali priključci | 1x DC ulaz |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 903mm x 91mm x 60mm |
| Pakovanje | HDMI kabl, 2x AAA baterije, Dodatak za kačenje na zid, 3.5 mm AUX in-RCA kabl |
| Masa | 5.8kg |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Snaga subwoofera | 180W |
| Prečnik drajvera | 6.5 inča |
| Soundbar | |
|---|---|
| Snaga soundbara | 200W |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Dolby Atmos, EzPlay, DTS-X, Hi-Concerto, AI EQ Mode, Powerful bass |
| Upravljanje | Daljinski upravljač, Wireless to subwoofer |
| Napomena | Mogućnost montiranja na zid, Automatsko uključivanje/isključivanje |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |