| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ručni usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 100 – 240 W |
| Usisna snaga | 70W |
| Filter | HEPA |
| Nivo buke | 78dB |
| Baterija | Litijum-jonska |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Dodatne funkcije | Dvostepeni sistem filtera |
| Napomena | 2 brzine |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crno-žuta |
| Dimenzije | 330mm x 76mm x 76mm |
| Težina | 1kg |
| Pakovanje | USB kabl |
| Kapacitet | 0.1l (posuda) |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |