| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | Bluetooth |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 4.000 dpi |
| Dodatni tasteri | 6 tastera |
| Baterija | 1xAA |
| Dodatne funkcije | Povezanost sa 3 uređaja |
| Podržane tehnologije | Logitech Flow, Logi Options+ Software |
| Ostalo | Ugao od 57 stepeni |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 108mm x 71mm x 70mm |
| Masa | 125g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Roza |
| Pakovanje | 1xAA baterija, Logi Bolt USB receiver |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |