| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | MK850 |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Dimenzije | 430mm x 210mm x 25mm |
| Masa | 733g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Miš | |
|---|---|
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | USB |
| Rezolucija | 1.000dpi |
| Broj tastera | 8 |
| Domet | Do 10m |
| Baterija | 2xAA |
| Dimenzije | 115mm x 74mm x 45mm |
| Masa | 135g |
| Boja | Crna |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |