| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, USB bežični prijemnik |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Napajanje | Punjiva baterija |
| Domet | Do 10m |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 295.99mm x 131.95mm x 20.97mm |
| Masa | 506.4g |
| Boja | Grafitno siva |
| Pakovanje | USB kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |