| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model | i7-14700K |
| Broj jezgara procesora | 20 |
| Radni takt procesora | 2.5GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Model matične ploče | GA B760 GAMING XD4 GEN5 |
| Čipset | Intel B760 |
| Skladištenje podataka | |
|---|---|
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | M.2 NVMe SNV3S/1000G NV3 |
| SSD interfejs | PCIe NVMe |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Periferni uređaji | |
|---|---|
| Tastatura | Bez |
| Miš | Bez |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Memorija (RAM) | |
|---|---|
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.600MHz |
| Model | KF436C18BB2A/32 Fury Beast Black RGB |
| Grafika | |
|---|---|
| Model grafičke karte | RTX 5060 Ti 16G SHADOW 2X OC PLUS |
| Grafika | nVidia |
| Grafički procesor | RTX 5060 Ti |
| Količina memorije | 16GB |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Kućište / Napajanje | |
|---|---|
| Model kućišta | MSI MAG FORGE 120A AIRFLOW |
| Model napajanja | MAG A650BNL |
| Snaga napajanja | 650W |
| Ostalo | |
|---|---|
| Gaming | Da |
| Hlađenje | ARCTIC Liquid Freezer III Pro 240 |
| Napomena | Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |