| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aparat za šišanje |
| Baterija | Li-Ion, do 60min rada, 500mAh |
| Širina sečiva | 28mm |
| Opseg dužine | 20 opsega, od 0.5mm do 10mm |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Dodatna oprema | 1 nas |
| Čišćenje | Češalj za regulaciju dužine |
| Upotreba | Sa i bez kabla (bežično) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Plavo-crna |
| Materijal | Plastika+metal |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |