| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 1.0 |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Wi-Fi |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 182.5mm x 120mm x 130.5mm |
| Masa | 1.95kg |
| Pakovanje | Naponski kabl |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-C |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | AirPlay2, Trueplay, Tri Class-D digitalnih pojačala |
| Upravljanje | Sonos app, Kontrola na dodir, Bluetooth taster, Direct control |
| Napomena | LED indikator, 4GB eMMC, Podesivi EQ, 1GB SDRAM, Quad Core 4xA55 1.4GHz procesor |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |