| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Štapni usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 180W |
| Usisna snaga | 50AW |
| Vakuum | 22kPa |
| Filter | 5-stepena filtracija, Perivi filter |
| Baterija | Li-Ion, do 40min rada, 4 x 2000mAh |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Dodatne funkcije | 2 režima čišćenja |
| Napomena | 5 nivoa filtracije, Smanjenje čestica veličine 0.3μm do 99.98% |
| Podržane tehnologije | Ciklon tehnologija |
| Dodatna oprema | 2 u 1 četka za prašinu, Četka za teško dostupna mesta |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Težina | 1.46kg |
| Pakovanje | 2u1 dodatak za uske otvore, Produžna šipka, Adapter za punjenje, USB-C kabl za punjenje |
| Kapacitet | 200ml |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |