| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | 3u1 Bežični štapni usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 400W |
| Filter | Troslojni HEPA filter |
| Nivo buke | 79dB |
| Baterija | 2.500mAh |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Dodatne funkcije | LED indikator |
| Napomena | 3 Brzine čišćenja |
| Dodatna oprema | Punjač i baza za punjenje |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crno-zlatna |
| Dimenzije | 1.190mm x 260mm x 130mm |
| Pakovanje | Četka za kućne ljubimce (mini turbo), Četka za pod, Mala četka |
| Zapremina | 0.6l (posuda) |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |