| Outlet | |
|---|---|
| Stanje | Uređaj servisiran, sitni tragovi korišćenja, garancija 12 meseci. |
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Acer ComfyView |
| Memorija (RAM) | |
|---|---|
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Mreža | |
|---|---|
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Kamera | |
|---|---|
| Rezolucija | 1080p |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Tastatura | |
|---|---|
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Precision Touchpad |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 5700U |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 1.8 GHz (4.3 GHz) |
| Keš memorija procesora | 8MB L3 cache |
| Proces izrade | 7nm |
| Skladištenje podataka | |
|---|---|
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Grafika | |
|---|---|
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon Graphics |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 58Whr |
| Ostalo | Trajanje baterije do 10 sati |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 358.6mm x 232.7mm x 18.95mm |
| Masa | 1.70kg |
| Masa (raspon) | 1kg – 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Light Silver |
| Stanje | Servisirano, Sitni tragovi korišćenja |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |