| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Impedansa | 16 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 2 x 10mm |
| Materijal drajvera | Memorijska pena |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Noise-cancelling, Active Noise Cancellation, Višestruki mikrofoni sa naprednim uklanjanjem buke i poboljšanim kvalitetom poziva, Mikrofon za detekciju hrkanja u kućištu |
| Baterija | |
|---|---|
| Autonomija | 9h / 45h (slušalice / sa kućištem) |
| Tip | Punjiva baterija |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), 5.4, SBC, AAC |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Multipoint, Sleep Mode / Snore Masking Technology |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | True Wireless Stereo (TWS), ANC (Active Noise Cancelling), IPX4 otpornost na vlagu, Noise cancellation, Adaptivno poništavanje buke, AAC, Bluetooth, Active listening, Find My podrška |
| Upravljanje | Kontrola na dodir, Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Automatsko uparivanje, Handsfree |
| Ostalo | Kutija za punjenje, Glasovni pozivi, Ugrađen mikrofon |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Zelena |
| Masa | 3g po slušalici |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje |
| Materijal | Plastika, Silikon |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |