
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 1ms, 0.3ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 310Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2832mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, VESA Display HDR 400, 90% of DCI-P3, 90% AdobeRGB, 115% sRGB |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Boja | Crna |
| Širina | 560.1mm |
| Dubina | 194mm |
| Visina | 438.5mm |
| Masa | 3.66kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |