| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | SSD |
| Format | 2.5 inča |
| Kapacitet diska | 256GB |
| Interfejs | SATA III |
| Sekvencionalno čitanje | 560MB/s |
| Sekvencionalan upis | 540MB/s |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | S.M.A.R.T., TRIM, 3D NAND, Power Failure Management |
| Napomena | 1.5 Million Hours Reliability (MTBF) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 100mm x 69.85mm x 6.9mm |
| Debljina | 6.9mm |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |