
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 26.5 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | WOLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.500 nita |
| Odziv | 0.02 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 540Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.229mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, Delta E < 2, Extreme low motion blur, Shadow boost, GamePlus, Glossy, Game Visual, GameFast Input technology, AI Visual, 135% sRGB, 99.5% of DCI-P3 |
| Energetska efikasnost | |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 3x USB 3.2 Gen 1 tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Dual mode (QHD 540Hz HD 720 Hz) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Siva |
| Širina | 605mm |
| Dubina | 273.3 (sa postoljem) |
| Visina | 548mm |
| Masa | 7.04kg |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |