| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Impedansa | 32Ω |
| Dimenzije drajvera | 50mm |
| Materijal drajvera | Titanijumski obložen |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth, Bežično |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 100Hz – 10kHz |
| Osetljivost | -40dB |
| Baterija | |
|---|---|
| Autonomija | 900mAh |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dužina kabla | 1.8m USB-C kabl za punjenje |
| Boja | Crna |
| Masa | 309g |
| Pakovanje | USB-C na USB-A adapter, USB kabl tip C za punjenje, USB Tip C dongle |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |