| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita, LED Backlit, 20ms, Kontrast 800:1 |
| Memorija (RAM) | |
|---|---|
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Grafika | |
|---|---|
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | UHD Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Mreža | |
|---|---|
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Dual band 2×2 |
| Bezbednost | |
|---|---|
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
|---|---|
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Model | HD |
| Tastatura | |
|---|---|
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, AI ExpertMeet |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Podržane tehnologije | Splendid, Tru2Life, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, Link to MyASUS, System diagnosis, Battery health charging, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, HDD User Password Protection and Security, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), AppDeals |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | 13420H |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (4.6 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Skladištenje podataka | |
|---|---|
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4, 1x M.2 2230 PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2230 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Ostalo | Ležište za SSD za proširenje memorije |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | USB Type-C support DisplayPort / power delivery |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Audio by Dirac |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell |
| Kapacitet baterije | 50Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 359.5mm x 232.2mm x 19.9mm |
| Masa | 1.65kg |
| Masa (raspon) | 1kg – 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Misty Grey |
| Ostalo | Kensington Security Slot |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |