| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita, 20ms, Kontrast 800:1, LED Backlit |
| Memorija (RAM) | |
|---|---|
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Grafika | |
|---|---|
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | UHD Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Audio by Dirac |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell |
| Kapacitet baterije | 50Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 359.5mm x 232.2mm x 19.9mm |
| Masa | 1.65kg |
| Masa (raspon) | 1kg – 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Misty Grey |
| Ostalo | Kensington Security Slot |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | 13620H |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.4 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Skladištenje podataka | |
|---|---|
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4, 1x M.2 2230 PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2230 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Ostalo | Ležište za SSD za proširenje memorije |
| Mreža | |
|---|---|
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Dual band 2×2 |
| Bezbednost | |
|---|---|
| Enkripcija | Da |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
|---|---|
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Model | HD |
| Tastatura | |
|---|---|
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, AI ExpertMeet |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Podržane tehnologije | Splendid, Tru2Life, Function key lock, WiFi SmartConnect, Fan Profile, System diagnosis, Battery health charging, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, Link to MyASUS, HDD User Password Protection and Security, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), AppDeals |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |