| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 7.1 |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 50mm |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 100Hz – 10kHz |
| Osetljivost | -37dB |
| Podržane tehnologije | Noise-cancelling, Bi-directional |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth, USB (Tip C) adapter (2.4GHz) |
| Bluetooth profili | 5.0 |
| Domet | Do 25m |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Armoury Crate |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Ostalo | Sklopive, Dodatni mrežasti jastučići za uši |
| Baterija | |
|---|---|
| Autonomija | Do 25h |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Masa | 310g |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |