| Outlet | |
|---|---|
| Stanje | Servisiran, izgreban gornji poklopac, nije originalna ambalaža. |
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 100% sRGB, G-Sync, 72% NTSC, 75.35% Adobe, 250 nita |
| Memorija (RAM) | |
|---|---|
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt memorije | 4.800MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Grafika | |
|---|---|
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 4060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Ostalo | 2.420MHz@140W (2.370MHz Boost + 50MHz OC) |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Hi-Res certifikat, AI noise canceling |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| AC Adapter (punjač) | 240W |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | i7-13620H |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.4 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Skladištenje podataka | |
|---|---|
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Dodatna grafika | |
|---|---|
| Proizvođač | Intel UHD Graphics |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Mreža | |
|---|---|
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Dual band 2×2 |
| Bezbednost | |
|---|---|
| TPM | Da |
| Kamera | |
|---|---|
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Tastatura | |
|---|---|
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Chiclet |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 354mm x 251mm x 22.4~24.9mm |
| Masa | 2.2kg |
| Masa (raspon) | 2kg – 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Mecha Gray |
| Stanje | Servisirano, Neadekvatna ambalaža, Ogrebotine na gornjem poklopcu |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |